Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Karnawałowe drinki...
Rekomendacja SLOW ...
Otwarcie lokalu Me...
Udany projekt Winn...
Meat & Fit
Czego nie powinno ...
Gęsina na Świętego...
THE LEGENDARY Whit...
Nowe twarze za ste...
Mariusz Kucharczak...
Green Caffè N...
Nowa restauracja n...
Meat & Fit
Hotel GOLDEN TULIP...
Restauracja Genesi...
Ekspansja COSTA CO...
Free Style w resta...
Kawy COSTA COFFEE
Sphinx z nową rest...
Mad Box w Skarżysk...
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
KALETA Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
RATIONAL
Smoker
Naczynia Polska
Firelight Glass
Hello Coffee
Makro Cash & Carry
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Hello Coffee
Belgium`s Best
Secpol
Iglotex
Nektar Natura
Uzdrowisko Wysowa S.A....
Menos
Caffetea
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Prezentujemy obiekty
Qubus Hotel otwiera sezon


Rejs po rzece jednego z najbardziej malowniczych miast w Polsce? Taka atrakcja czeka na gości Qubus Hotel w Gdańsku i Krakowie. Sezon na wyprawy Q-łódką po Motławie już się rozpoczął, na Wisłę pierwsi pasażerowie wypłyną natomiast 3 kwietnia.
 
Q-łódki wyruszają z hotelowych przystani zawsze o pełnej godzinie (w Gdańsku w godzinach 10:00-16:00, w Krakowie 10:00-17:00). Rejs w Krakowie trwa około 25 minut, a w Gdańsku nawet 40 minut.
 
 
Z pokładu gdańskiej Q-łódki pasażerowie mogą w czasie podróży obejrzeć Zieloną Bramę, Żurawia, majestatyczny budynek Filharmonii i Targ Rybny. Jeden z ważniejszych punktów podróży stanowi także ujście Motławy do Martwej Wisły, gdzie znajduje się Stocznia Gdańska.
 
W trakcie rejsów w Krakowie goście będą natomiast obserwować zabytkową dzielnicę Kazimierz, Kościół św. Stanisława na Skałce, Kopiec Kościuszki czy Wzgórze Wawelskie.
 
Z wodnych podróży w sieci Qubus Hotel mogą bezpłatnie skorzystać zarówno goście hotelu, jak i restauracji. Q-łódki często stanowią niezwykłą atrakcję podczas wesel. Pary młode chętnie wykorzystują je również do sesji zdjęciowych. 
 
– Q-łódki zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Na ich pokładzie gościliśmy już setki osób. Nie ma się co dziwić, kameralne rejsy po rzekach są atrakcją unikalną w skali obu miast. To w końcu oryginalny pomysł na relaks dla gości w różnym wieku, w tym także rodzin z dziećmi, którego nie oferują inne hotele – mówi Rafał Willich, Dyrektor Qubus Hotel Gdańsk.
 
 
O zainteresowaniu rejsami świadczy fakt, że Q-łódka przepłynęła w Krakowie jak dotąd około 52 000 km (to tak jakby znajdowała się w trakcie drugiego okrążenia równika) i zużyła ok. 10 ton paliwa. Tyle potrzebne jest w zbiornikach samolotu pasażerskiego na lot z Paryża do Wilna.
 
Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych Q-łódka w Gdańsku będzie kursować aż do połowy listopada. W Krakowie rejsy potrwają do końca października.
 
Qubus Hotel to sieć 12 nowoczesnych obiektów dla biznesu i turystów indywidualnych. Oferują one nie tylko usługi noclegowe, ale także konferencyjne oraz gastronomiczne – w tym śniadania złożone z ponad stu produktów i restauracje serwujące między innymi sezonowe Menu Konesera. W wybranych obiektach goście mogą skorzystać z lobby barów i centrum fitness.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR KALETA Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska RATIONAL Robvita Pizzola Robot - Coupe Smoker Matlix Naczynia Polska Metro-Catering-System Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee M. Ferber Wypożyczalnia Sprzętu Cateringowego Artek Iglotex Lemonia EasyFairs Poland - Targi w Krakowie Gaspol Sokołów Barson Menos Steinberg Werner & Mertz Gorbi Belfood Secpol LMS Online Sp. z o.o.
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000