Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...

Dziś jest:
17.04.2024
środa
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Smoker
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
LSI Software
Chef Mate
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Prezentujemy obiekty
Muzyka na żywo w warszawskich restauracjach


Muzyka na żywo w restauracji to dodatkowa atrakcja, okazja do relaksu i zabawy. Uprzyjemnia czas spędzany przy dobrym jedzeniu i jest dopełnieniem wrażeń kulinarnych.
 
Obecnie w niemal w każdej restauracji usłyszeć można dochodzącą z głośników muzykę. Dobrze gdy jest dobrana do charakteru lokalu i nie przeszkadza w jedzeniu i rozmowie. Na przykład w Shipudei Berek gościom dyskretnie towarzyszy muzyka izraelska, a w restauracji Otto Pompieri – włoska.
 


Biesiadnie i rockowo
 
Jednak coraz częściej w restauracjach grana jest muzyka na żywo, która jak twierdzą restauratorzy, przyciąga gości jak magnes. Chętni do spędzenia czasu przy dobrym posiłku i muzyce mają do wyboru miejsca, w których czas gościom umilają zespoły jazzowe, rockowe czy kapele biesiadne. Ta ostatnia sprawdza się podczas spotkań towarzyskich czy imprez okolicznościowych w restauracji U Szwejka i Podwale 25 Kompania Piwna. 
 
 
- Nasza restauracja zawsze tętni życiem, ale i muzyką. Współpracujemy ze sprawdzonym zespołem muzycznym. Muzyka biesiadna idealnie komponuje się z biesiadami piwnymi. Goście dobrze się przy niej bawią, chętnie zamawiają ulubione piosenki, śpiewają, a czasem też tańczą – mówi Paulina Zalesińska, menedżerka restauracji Podwale 25 Kompania Piwna.
 
Inny rodzaj muzyki, bo znane rockowe covery gra zespół w restauracji Jeff`s w Galerii Mokotów. A kiedy Jeff`s przez miesiąc w roku serwuje dania meksykańskie, gościom czas umilają muzycy mariachi.

Klasycznie i jazzowo 
Z kolei romantyczną kolację lub niedzielny obiad przy muzyce można zjeść w znajdującej się w Ogrodzie Saskim restauracji St Antonio. Od wtorku do soboty w godzinach 19 – 20, a w niedziele od 14 do 17, grane są klasyczne utwory na pianinie.
 
Również w Der Elefancie fortepian Steinway nie stoi przypadkiem. Restauracja znajduje się w zmodernizowanych, zabytkowych wnętrzach, a swoją atmosferą przypomina Nowy Jork, dlatego najbardziej odpowiednią muzyką dla tego miejsca jest jazz. Racząc się dobrym jedzeniem i winem można tu codziennie w godzinach 19 – 22 posłuchać standardów jazzowych w wykonaniu pianisty w towarzystwie (w zależności od dnia tygodnia), kontrabasisty i saksofonisty.
 
 
- Wielu gości decyduje się wizytę w naszej restauracji właśnie wtedy, gdy odbywają się koncerty. Są również tacy, którzy przy rezerwacji proszą o stolik jak najbliżej muzyków – informuje Marzena Wójciak, menedżerka restauracji Der Elefant. 
 
Muzyka grana na żywo jest często jednym z głównych powodów przy wyborze lokalu na rodzinny posiłek, spotkanie z przyjaciółmi czy spotkanie we dwoje. Pomaga w wytworzeniu odpowiedniej atmosfery, która pozytywnie wpływa na nastrój gości.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: Smoker CHEF UNITED PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS LSI Software Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000