Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Gotowe produkty z ...
W otwartej kuchni ...
5 sposobów na przy...
Robert De Niro otw...
Zarządzanie restau...
LA LISTE 2019
Woda jak wino, czy...
MAKRO Polska wspie...
Najnowsze trendy w...
Nowy dyrektor Hote...
Kocioł warzelny ME...
Wojciech Harapkiew...
Nowe warsztaty kul...
MAKRO Polska konty...
Już 200 produktów ...
MAKRO Polska z&nbs...
Zostań dystrybutor...
Niewykorzystane je...
Dziczyzna w MAKRO ...
70 lat Winterhalte...
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
LabelFresh
Chef Mate
Grill Kamado
Gastromix
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Debic
Cukiernia M&K
Elmak
Hello Coffee
Lemonia
Barry Callebaut
Makro Cash & Carry
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Informacje biznesowe
PizzaPortal.pl obsługuje już ponad 1000 polskich restauracji


23 stycznia 2012 dołączyła do PizzaPortal.pl tysięczna restauracja – Pod Paragrafem w Katowicach. W ten sposób PizzaPortal.pl zyskuje pozycję niekwestionowanego lidera rynku zamawiania jedzenia online w Polsce.

W Szwecji pomysł na zamawianie jedzenia online chwycił. Uruchomiony w 2006 roku portal OnlinePizza szybko zdobył tamtejszy rynek. Młodzi przedsiębiorcy zdecydowali się na zagraniczną ekspansję i pod koniec 2009 roku weszli z interesem do Polski. Na miejsce inwestycji wybrali Łódź. Dlaczego?

"Tu znajdują się centrale największych sieci restauracji i pizzerii: Presto, Sphinx, Gruby Benek, Da Grasso to łódzkie marki. Chcieliśmy być blisko nich" – mówi Lech Kaniuk, który jest Dyrektorem Zarządzającym firmy Restaurant Partner Polska i portalu Pizzaportal.pl

23 stycznia 2012 podłączyła się tysięczna restauracja do portalu – Pod Paragrafem w Katowicach. W statystykach istnieje już ponad 1000 restauracji, ale niektóre z nich jeszcze czekają na podłączenie. W tej chwili około 70 nowych restauracji dołącza się do PizzaPortal.pl miesięcznie.

"Zainteresowanie firmą Restaurant Partner Polska i serwisem PizzaPortal.pl  robi się coraz większe. Już mamy partnerów takich, jak Onet.pl, Telewizja cyfrowa DIALOG, MAKRO Cash & Carry"
. - mówi Lech Kaniuk. To niewątpliwie wpływa zachęcająco na nowe restauracje oraz te, które już z serwisem współpracują.

"Jako restaurator jestem bardzo zadowolony ze współpracy. PizzaPortal.pl daje wiele udogodnień naszym klientom. Przede wszystkim mogą oni płacić przez Internet, co eliminuje konieczność płacenia gotówką czy czekanie na resztę przy banknotach 100 czy 200 zł. Poza tym, zamawiając online klienci mogą bez pośpiechu komponować koszyk swojego zamówienia" -  mówi Marcin Czajka, Właściciel Restauracji Pod Paragrafem w Katowicach.

"Współpraca pozwala restauracji oszczędzić czas pracowników, zwłaszcza przy dużym natężeniu ruchu w lokalu. Zamówienia odbierane przez BOX3G są po prostu łatwiejsze i szybsze w obsłudze. W mniejszych lokalach nie ma osób dedykowanych do odbierania telefonu, więc rozwiązanie z wydrukiem jest bardzo pożądane" – dodaje Czajka.

"Naszą misją jest stworzenie jak najlepszego serwisu zamawiania jedzenia. - mówi Lech Kaniuk. Żeby stworzyć taki serwis, przejrzysta strona internetowa i aplikacje na Facebooka, iPhone i Telewizory nie wystarczą. Kluczowa jest szeroka i dobra oferta restauracji. Od lokalnych, małych pizzerii i restauracji aż po sieci takie, jak Pizza Hut i Sensi Sushi. Dzisiaj przekraczamy 1000, ale planujemy osiągnąć około 6000 restauracji w całej Polsce"
- zdradza Lech Kaniuk.


PizzaPortal.pl jest największym w Polsce serwisem umożliwiającym zamawianie jedzenia online. Działa na rynku polskim od 2010 roku i skupia oferty ponad 1000 restauracji z ponad 120 miejscowości w całym kraju. Serwis należy do szwedzkiej firmy OnlinePizza Norden AB, która poza Polską i Szwecją działa także w Austrii, Finlandii i Niemczech. Co miesiąc wszystkie serwisy grupy generują ponad 1 mln zamówień.

Serwis umożliwia zamawianie jedzenia online m.in. przez Zumi.pl, PAYBACK, bhv.pl, Facebook.com, iPhone i TV (DIALOG). Facebook Fan Page ma ponad 16 000 fanów.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita Robot - Coupe Rational Smoker LabelFresh Cukiernia M&K Debic Chef Mate Grill Kamado Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Barson Watersystem Reinex Barry Callebaut
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000