Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Green Caffè N...
Paladar – ka...
Sieć kantyn Aï...
Hotel Moniuszko na...
Przemysław Langows...
Nowy Szef Kuchni i...
Happy Art Hours...
Totalnie nowe, wyj...
Wyjątkowe otwarcie...
Hotelowa odwilż ce...
Budowa Hotelu Numb...
Nowe miejsce spotk...
Jazzowe walentynki...
Open day w THE BEL...
Jedzenie dla duszy...
Idealne sushi? Nic...
Restauracja Sphinx...
Restauracja Hilton...
Hotel Narvil
Pierwsza w Polsce ...
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Dora Metal
Convotherm
Lunch24.pl
Watersystem
Robot - Coupe
Espiga
Local Pizza
Hendi Polska
Fondis
Tech - Prim
Artykuły spożywcze
Belgium`s Best
Menos
ABC Espresso
Caffetea
Sokołów
Nektar Natura
Uzdrowisko Wysowa S.A....
Barry Callebaut
Lemonia
Makro Cash & Carry
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Prezentujemy obiekty
Nowa sieć kawiarni wystartowała w Krakowie


Przystań i odpocznij – to hasło przewodnie sieci kawiarni Nakielny, która rozpoczęła swoją działalność w Krakowie. W dniu 23 listopada kawiarnia zostanie otwarta pod jednym z najbardziej rozpoznawalnych adresów w ścisłym centrum tego miasta.

Marka Nakielny wkracza na rynek z własną wizją działania, odmienną od funkcjonujących w Polsce sieciówek. Koncept marki opiera się w dużej mierze na wyjątkowym podejściu do serwowania kawy. Kawiarnia oferuje swoim gościom wybór spośród dwóch starannie skomponowanych mieszanek ziaren kawy, wypalanych na specjalne zamówienie. Każdy z gości może zadecydować, czy jego ulubiony napój kawowy zostanie przygotowany na delikatnych w smaku, jasno wypalonych ziarnach, czy bardziej aromatycznych, ciemno palonych. W wyborze pomogą przeszkoleni bariści.
 


Nakielny wyróżnia się również szerokim asortymentem wyrafinowanych autorskich deserów, których piękny wygląd idzie w parze z niebanalnym smakiem. Warto tu wymienić chociażby takie kompozycje jak Czekoladowe mango, Chrupiąca pistacja czy Palona czekolada. Towarzyszą im klasyki sztuki cukierniczej – tarty, eklery, ptysie i babeczki. Ponadto Nakielny zapewnia swoim gościom bogatą ofertę słonych przekąsek na każdą porę dnia.

Jeśli dodamy, że nasze wyroby, takie jak drożdżówki, bagietki i bułki, są świeżo wypiekane na miejscu, a kanapki robione na bieżąco na bazie świeżych wypieków, to wyłoni się z tego, mamy nadzieję, wizerunek odróżniający nas od panującego na rynku standardu sieciowych kawiarni – mówi Witold Nakielny, współwłaściciel i pomysłodawca sieci kawiarni Nakielny.
 

Kawa i wypieki to jednak nie wszystko. Nakielny chce być dla swoich gości pozytywną przestrzenią relaksu, w której oderwą się oni od trudów codzienności i znajdą chwilę dla siebie. Ma w tym pomóc ciepła, przyjazna aranżacja wnętrza, oparta na spokojnych i relaksujących kolorach. Starannie zaprojektowana przestrzeń umożliwi nie tylko odpoczynek, ale też skupienie się na nauce i pracy. W tym celu kawiarnie wyposażone są w darmową sieć WiFi oraz gniazdka do podłączenia np. laptopa czy tabletu.

Nowa kawiarnia Nakielny, której otwarcie zaplanowano na 23 listopada, mieścić się będzie przy ulicy Basztowej 15. Lokal ten, należący poprzednio do linii lotniczych LOT, od blisko pół wieku jest punktem orientacyjnym i miejscem spotkań młodych krakowian. Kawiarnia przy Basztowej 15 to już drugi lokal sieci Nakielny w Krakowie. Pierwszy został otwarty w październiku w galerii handlowej Bonarka City Center.

Sieć planuje otwarcie 8 kolejnych lokali w Krakowie do końca 2017 roku. Nakielny ma ambicję stać się rozpoznawalnym formatem kawiarnianym nie tylko w Grodzie Kraka. Jak deklarują przedstawiciele zarządu marki, kolejnym krokiem będzie rozwój w innych miastach Polski.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Lunch24.pl Manitowoc Foodservice Convotherm Fondis M&M Gastro Na Lunch M. Ferber Wypożyczalnia Sprzętu Cateringowego 007Gastro.pl Winterhalter Gastronom Polska Demi Co. HellCold Voigt Steinberg RM Gastro Caffetea Zakłady Chemiczne EmiChem P.P. Gaspol Gorbi Tech - Prim Espiga Mazowiecka Grupa Szkoleniowo – Doradcza Iguana - Gastro Cryogen Barson Iglotex LMS Online Sp. z o.o. RATIONAL Sp. z o.o. Belfood Lemonia
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000